dlaczego…? dlaczego…? – Solution Home

dlaczego…?

Dlaczego …?

 

Mamy specjalistyczne doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie – nauczamy od 2002 roku. Umiejętności jakie zdobędziesz w WWSH wykorzystasz  w wielu zawodach, na różnych stanowiskach.

Profesjonalna kadra, aktywni zawodowo twórcy

Do prowadzenia zajęć zaprosiliśmy doświadczonych praktyków.  Kadra dydaktyczna to przede wszystkim ludzie z pasją, wybitni specjaliści, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem ze studentami. W trosce o zapewnienie wysokiego poziomu zajęć praktycznych zatrudniamy wybitnych dziennikarzy z różnych mediów, m.in. Polskiego Radia, rozpoznawalnych polskich fotografów, wysokiej klasy znawców kultury, osoby poświęcające się jej na co dzień – praktyków, a także trenerów, konsultant ów w zakresie wykorzystania IT w zarządzaniu organizacjami.

Zajęcia w małych grupach

Małe grupy zapewniają indywidualne podejście wykładowców do każdego studenta, każdy uczestnik otrzymuje spersonalizowaną konsultację.

Kształcimy praktycznie

Stawiamy na praktykę. Oferujemy bogaty program zajęć warsztatowych, prowadzonych przez fachowców z różnych branż medialnych. Tajników zawodowych uczymy w profesjonalnych studiach: ATM Studio, Polskie Radio S.A., studia fotograficzne CUKRY, SÓL. Prowadzimy własny program telewizyjny Czas na kulturę emitowany jest w naziemnej telewizji cyfrowej, satelitarnej i w Internecie.

Dogodna lokalizacja

Siedziba uczelni oraz studio radiowe znajdują się w ścisłym centrum, dojedziesz do nas tramwajem lub autobusem. Studio projektowania graficznego, studio CUKRY to oryginalna przestrzeń usytuowana w pobliżu uczelni, zaś studio SÓL mieści się na Mokotowie.

Przyjazna uczelnia

W WWSH studiują otwarci, kreatywni młodzi ludzie. Nie tylko uczą się razem, organizują różne eventy, razem podróżują i bawią się. Byliśmy w Pradze, Strasburgu, w Norymbergii i Paryżu.

Pomoc materialna finansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego

My płacimy, Ty studiujesz! Bogaty system stypendialny. Nasi studenci otrzymują nawet po 1 500 zł miesięcznie!