Naszym celem jest zapewnienie płynnego rozruchu nieruchomości w okresie przekazywania jej deweloperowi przez generalnego wykonawcę. Zajmujemy się wspieraniem tego procesu poprzez uczestnictwo w odbiorach technicznych nieruchomości oraz weryfikację przekazywanej dokumentacji. Pomagamy przy planowaniu budżetu, oraz przy wyborze firm świadczących usługi na rzecz przyszłej Wspólnoty. Sprawdzamy zapisy proponowanych umów oraz negocjujemy stawki. Oczywiście zajmujemy się też kompleksowo aspektem prawnym powstania Wspólnoty Mieszkaniowej.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy też w stanie wesprzeć dewelopera na etapie projektowania budynku dzięki czemu eliminuje on sytuacje, które mogą okazać się uciążliwe podczas późniejszej eksploatacji nieruchomości, i które mogły w przyszłości wpływać negatywnie na wizerunek dewelopera.

Jesteśmy również do dyspozycji w momencie przekazywania lokali klientom. Wdrażamy ich w funkcjonowanie nieruchomości., tak aby mieli oni pełną wiedzę na temat funkcjonowania Wspólnoty Mieszkaniowej.

Szczegółowy zakres obsługi nieruchomości ustalamy indywidualnie w zależności od charakterystyki obiektu i jego potrzeb.