Solution Home sp. z o.o.
NIP 1181902007
REGON 141020832
Siedziba:
ul. Cebertowicza 8d, 05-092 Łomianki
Biuro:
ul. Jeziorna 23a, 05-092 Łomianki
Dane kontaktowe:
tel. 888 33 44 11
biuro@shome.pl

Szybki kontakt:

Zarządca nieruchomości

Piotr Grzeszczuk
biuro@shome.pl
tel: 888 33 44 11
licencja zarządcy nieruchomości nr 15469

Dyrektor ds. nadzoru

Katarzyna Grzechnik
nadzor@shome.pl
tel: 535 774 337
licencja zarządcy nieruchomości nr 23807
licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 17322

Administratorzy:

Sebastian Grzechnik
licencja zarządcy nieruchomości nr 28715

„My Bemowo 2”
tel: 793 44 95 59,
e-mail: mb2@shome.pl

„Olympic”
tel: 733 224 336,
e-mail: olympic@shome.pl

„Naddnieprzańska 30”
tel: 535 334 336,
e-mail: nd30@shome.pl

Kamil Grzeszczuk
licencja zarządcy nieruchomości nr 28708

„Wólczyńska 63, 65”
tel: 880 33 77 33,
e-mail: ow@shome.pl

„Pod Słońcem 2”
tel: 880 44 24 66,
e-mail: ps2@shome.pl

„Marcina z Wrocimowic 12”
tel: 881 33 52 26,
e-mail: mzw@shome.pl

„Książkowa 79”
tel: 796 44 86 68,
e-mail: k79@shome.pl

„Osiedle pod dębami”
tel: 880 33 77 33,
e-mail: w297@shome.pl

Joanna Majewska

„Pod Słońcem Etap 4 i 5”
tel: 575 92 92 96,
e-mail: ps45@shome.pl

„Wspólnota Mieszkaniowa Pełczyńskiego 32”
tel: 787 33 14 33,
e-mail: nj@shome.pl

Beata Fronk

„Wrzeciono 5”
tel: 883 228 334,
e-mail: wrzeciono5@shome.pl

„Art Deco Apartamenty na Woli”
tel: 883 22 83 31,
email: S7@shome.pl

Dominik Strasiński

„Berberysowe Ogrody”
tel: 787 00 77 99,
email: bo@shome.pl

„Aluzyjna 15”
tel: 733 80 76 07,
e-mail: a15@shome.pl

„Praho”
tel: 575 84 46 44,
e-mail: praho@shome.pl

Katarzyna Grzechnik
licencja zarządcy nieruchomości nr 23807

„Wola 01”
tel: 535 776 337,
e-mail: w01@shome.pl

„Apartamenty Kochanowskiego”
tel. 535 774 337,
e-mail: kochanowskiego@shome.pl

Piotr Grzeszczuk
licencja zarządcy nieruchomości nr 15469

„Ostródzka 82”
tel: 888 33 44 11,
e-mail: biuro@shome.pl

„Oaza Kampinos”
tel. 888 33 44 11,
e-mail: oaza@shome.pl