Nasza firma od 2007 roku specjalizuje się w zarządzeniu nieruchomościami i administrowaniu Wspólnot Mieszkaniowych oraz zarządzaniem nieruchomościami na rzecz inwestorów.

Z uwagi na długoletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami zapewniamy bardzo wysoki poziom obsługi klientów. Posiadamy rozległą wiedzę w zakresie obowiązujących przepisów prawnych, jak również dotyczącą zagadnień technicznych.

Aktualnie obsługujemy nieruchomości o łącznej powierzchni 145.000 m2. Pozwala nam to na negocjowanie stawek u usługodawców, którzy obsługują nieruchomości co prowadzi do oszczędności przy jednoczesnym zachowaniu standardów jakości na wysokim poziomie.

Dla każdej nieruchomości dedykowany jest Administrator posiadający doświadczenie oraz rozległy zakres wiedzy. Zajmuje się on nadzorowaniem prac usługodawców, oraz jest odpowiedzialny za kontakt z mieszkańcami nieruchomości. Administrator pełni dyżury na terenie nieruchomości, dzięki czemu na bieżąco śledzi wszelkie kwestie związane z funkcjonowaniem Wspólnoty.

Do naszych zalet należy skuteczne egzekwowanie usuwania usterek i wad gwarancyjnych jak również sprawne usuwanie awarii. Kierujemy się zawsze zasadą ochrony interesów współwłaścicieli nieruchomości na rzecz których wykonujemy czynności zarządzania nieruchomością.

Jako firma działająca od wielu lat doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż zarządzanie nieruchomością to nie tylko zarządzanie funkcjami technicznymi i serwisami infrastrukturalnymi, ale szereg innych usług związanych z budynkiem oraz przede wszystkim z jego mieszkańcami. Naszym klientom zapewniamy:

  • systematyczne dyżury na terenie nieruchomości
  • telefoniczny kontakt z administratorem nieruchomości 24h na dobę
  • kontakty drogą mailową
  • system powiadamiania sms
  • dostęp do internetowej kartoteki mieszkańca
  • kontakt z biurem księgowym

W ostatnich latach poszerzamy segment naszych usług. Proponujemy także zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi.